25 Февруари – 3 Март 2019: Да използваме максимално директните планети в момента

 в Астро, Хороскопи

От 5 Март, с влияние 2-3 дни преди периода, Меркурий ще навлезе в първия си за годината ретрограден период в Риби. Затова е добре да използваме тази седмица, с влиянието на директните планети, ако сме планирали нещо важно да го свършим в този период. Периодът е на намаляваща луна, така че не е добре да се започва нещо ново, освен ако то не касае решение или действие за освобождаване от вредни навици, хора и ситуации, натрупано напрежение и да се погрижим за себе си.

Луната ще бъде в Скорпион в понеделник през деня, в хубав аспект с Меркурий и Нептун в Риби, което ще спомогне на хората да общуват по-добре на емоционално равнище, с повече разбиране. Луната ще бъде добре аспектирана и от Сатурн, Плутон и Венера в Козирог, така че можем да очакваме и добри перспективи по отношение на емоциите ни в работен план сутринта. Планувайте деня си така, че да свършите по-важната част от работата и срещите си до 14:13, защото след това  Луната ще бъде без курс до 23:19 и във вечерните часове може да възникнат неразбирателства в интимен план.

В 23:19 Луната навлиза в знака Стрелец, където ще бъде в следващите 2 дни. Това ще ни даде повече настроение, ентусиазъм за действие и по-директни и откровени разговори. Във вторник и особено в сряда, директните разговори могат да доведат до разногласия с половинката и може да излязат наяве някои лъжи или преднамерени заблуди. Разногласията може да достигнат своя пик, но се пак желанието за стабилност и някои външни обстоятелства биха помогнали да оправим нещата във взаимоотношенията.

В четвъртък в 8:47 сутринта, Луната вече ще бъде в знака Козирог, което ще ни помогне да успокоим огнените емоции, да се концентрираме и в последните два работни дни да свършим доста добра работа, която може да бъде забелязана на по-високо ниво. Все пак е добре да внимаваме с думите си.

В събота е добре да се отдадем на пълноценна почивка. Вечерта Луната ще премине в знака Водолей и в неделя ще имаме желание да общуваме с повече хора, но ще бъде по-добре за емоционалното ни състояние да отидем да се разходим на въздух и да отделим повече време на любимия човек, особено в следобедните часове.

Желая ви спокойна и щастлива седмица!

Recent Posts

Напишете какво търсите и натиснете ENTER